Matchday voor de rebellen van Hedel 4! Na de klinkende overwinning in de beker was het weer tijd om punten te gaan pakken in de competitie, vandaag moest dit gaan gebeuren in het welbekende Velddriel, hier komen nog wel is wat vuurpijlen aan op donderdagavond… De tegenstander van vandaag was RKVSC 2, in de wandelgangen ging al de rondte dat hier veel oud spelers van het eerste in stonden, en aan de ranglijst te zien was het ook een sterke tegenstander, oftewel de rebellen konden hun borst wederom natmaken. Gelukkig was zo goed als iedereen tijdig aanwezig, echter de leider en zoonlief gaven hierin niet het juiste voorbeeld.. het schijnt ook dat sommige mede door het tijdsverschil last hadden van de biologische klok en iets te vroeg aanwezig waren. Het was tijd om de materialen bij elkaar te verzamelen, de lappot te vullen en koers te zetten richting de buren. Tijdig aangekomen was het weer tijd voor de modeshow, en natuurlijk de opstelling. Onze leider koos ervoor om vandaag in de sterkste formatie te starten, om zo het zo lastig te mogelijk te maken voor Velddriel en misschien nog wel wat punten mee terug te nemen vandaag. Tijdens de warming-up gebeurde er niet al te veel, enigste dat Mart en Youri nog iets teveel dansmoves in hun hoofd hadden en Heutse hiermee probeerde in beweging te krijgen. Tijd om over te gaan naar de wedstrijd! Het welbekende kommetje van Hedel 4 deed in de eerste minuten zeer goed zijn werk, Velddriel probeerde vooral te komen en Hedel onderschepte vooral om er vervolgens met snelheid uit te komen. Hierbij was echter al zeer goed merkbaar hoe sterk de tegenstander vandaag was. Vele lange ballen werden onderschept en konden zeer snel weer verder met het spel. Met kansen over en weer en een aantal goede reddingen en duels aan beide kanten was het een zeer spannende wedstrijd voor de neutrale toeschouwer. Na een aantal klutsballen en ongelukkige duels, Danny die nog even bij gisterenavond zat prikte Velddriel razendsnel de 1-0 binnen in de korte hoek. Ietwat geflatteerd maar er was wel werk aan de winkel! Gelukkig bleef Hedel hierna lekker meeballen en liet het goed positiespel zijn. De bal ging rond en de variatie in aanvallen was goed vandaag. Zo kwam Hedel met steeds meer druk ook op het doel van Velddriel en resulteerde dit in een aantal goede kansen. Zo schoot Kevin de bal vol in het achterste van een speler van Velddriel en besloot Indy om de bal is een keer terug naar Hedel te schieten. Met een aantal katachtige reddingen van de keeper bleef het 1-0 voor de tegenstander. Achterin kwamen we met goed verdedigend werk ook een aantal keer goed weg. De verdediging stond goed vandaag, alleen was Velddriel soms gewoon net te snel en slim om er doorheen te prikken. Ondanks het gevaar voor beide doelen was het tijd voor de thee en gingen we rusten met een 1-0 achterstand. Al met al een goede eerste helft, waarin we hebben laten zien dat we goed mee kunnen voetballen en echt niet bang hoeven zijn voor de tegenstander, het ontbrak vooral aan pech dat er niet minimaal een doelpunt was gemaakt door Hedel. Tim Kregting had de tweede helft andere verplichtingen en werd gewisseld voor Daniek, tijd voor de tweede helft. Het spelbeeld was relatief hetzelfde als de eerste helft, aan beide kanten waren er kansen en Daniek viel als opstormende back zeer goed in, zo kwamen er vandaag zelfs eindelijk een aantal lange ballen aan, complimenten! Ondanks de poeiers die de eerste helft al voorbij waren gekomen, was dit de tweede helft idem dito, de boetepot rinkelde aardig vandaag vanwege ballen over het vangnet. Mede hierdoor was het uiteindelijk Velddriel dat de 2-0 maakte, een klein moment van onoplettendheid bleek vandaag dodelijk en al snel volgde de 3-0. Een aantal rebellen waren ondertussen gehavend en moegestreden en uiteindelijk werd het ook nog 4-0. De scheidsrechter vond het hiermee ook genoeg geweest en besloot hiervan dan ook de eindstand te maken. Zonde van de nederlaag, zeker de cijfers, gezien het spelbeeld had Hedel ten eerste een doelpunt verdiend, en net zo goed wat minder doelpunten tegen. Uiteindelijk hebben we vandaag wel laten zien wat voor elftal we aan het worden zijn, we gaan elkaar steeds beter vinden en het spel wordt elke week weer een stuk beter. Tijd om ons op te laden voor volgende week, waarbij de paardenmarkt ook nog is op het programma staat! Zoals elke week zijn er ook weer een aantal wist u datjes de revue gepasseerd: -Wist u dat Nick het dekbed van Dafne moet wassen…. -Wist u dat als het spannend word het spannend blijft? aldus Maarten. -Wist u dat onze Joey vandaag de bal naar onze Kevin wilde spelen echter schoot die onze rensel half invalide. -Wist u dat onze Youri een neusje voor de goal heeft echt denkt de bal hier anders over. -Wist u dat onze Danny ook wel onze Pavarotti genoemd word. Hij zingt opera als die geraakt word. -Wist u dat onze Tinus normaal alleen eigen goals maakt echter is het hem nou ook gelukt bij de vrouw.(gefeliciteerd met de zwangerschap) -Wist u dat de vrouw van onze Tinus zwanger is echter zwangert onze Tinus al enkele jaren zelf. -Wist u dat Tinus eigenlijk de bal vandaag onder zijn shirt wou doen, echter valt dat niet op. -Wist u dat Hedel 4 in de (baby)boomingbusiness is voor een mini-elftal. -Wist u dat onze Kevin vandaag het heeft nagelaten om een kaart te pakken. -Wist u dat de gebroeders van opstal misbruik maken van de situatie dat ze een kleine hebben. Nu hoeven ze niet te voetballen en worden ze ook niet moe! -Wist u dat onze Indy, Youri, Mart etc... gesolliciteerd hebben bij de Dukes. De ballen zijn ze nu nog steeds aan het zoeken. -Wist u dat de rebellen het vandaag goed gedaan hebben tegen het oud 1e elftal van velddriel. -Wist u dat Velddriel 2 het veld vandaag hebben omgeploegd met alle schoffels die er stonden. -wist u dat ondanks de uitwedstrijd er voor publiek op de been was voor de rebellen, dank daarvoor. -Wist u dat Hedel vandaag niet met de sterkste 11 is gestart onze Joey was nog wissel. -Wist u dat wij na vele jaren fluiten onze Bert Bosch gemist hebben als scheidsrechter van deze derby. -Wist u dat Heutse vandaag wel 2 ballen tegelijk heeft aangenomen, waren alleen wat vetter… -Wist u dat Mart vandaag hoopte te scoren omdat het gisteren net niet lukte. -Wist u dat Daniek vandaag weer aardig hard een tegenstander heeft afgezaagd. -Wist u dat de meeste rebellen al dorst hebben voor de paardenmarkt. -Wist u dat Hedel 4 volgende week verplicht is om een paardenmarktpetje te dragen.(anders boete) -Wist u dat ondanks de paardenmarkt de wedstrijdpolo volgende week ook verplicht is na de wedstrijd.(anders boete) -Wist u dat Hedel 4 de boetelijst heeft opgehangen in de kleedkamer, zodat een ieder de regels kan raadplegen.