Razende reporter hier, Vandaag was het dan tijd voor een unicum bij Hedel 4, de 2e ronde van de beker. U leest het goed, voor het eerst in het bestaan van Hedel 4 hebben we het voor elkaar om door te stoten naar de volgende ronde. De tegenstander voor vandaag was BMC 7, een tegenstander die deze competitie nog geen wedstrijd heeft verloren, dus de rebellen konden hun borst natmaken voor vandaag. Gelukkig was vandaag iedereen optijd, complimenten zodat er tijdig vertrokken kon worden richting BMC. Tijdens het omkleden was het weer tijd voor de wekelijkse modeshow, het schijnt ook dat de wasser van de wastas bijzonder verrast was welke maten er in de sporttas zaten. Maarten maakte de opstelling bekend en was het tijd om de benen te strekken in de wei. BMC had ook zich goed voorbereid op de bekerwedstrijd, zo werd deze wedstrijd gespeeld op het hoofdveld, tribune voor de meegereisde supporters en lag er een speelveld waar je u tegen zegt, een prachtig gladgestreken biljartlaken. Echter vonden sommige rebellen van Hedel 4 dat het zeer groot leek. Zeer verdacht dat dit voornamelijk rebellen waren met een maatje meer.. Tijd voor de wedstrijd, de scheidsrechter had er zin in, en stond al vroeg klaar om de wedstrijd aan te vangen. Sebas had nog steeds last van zijn nek na het ’vissen’ van vorige week, dus deze was vandaag gepromoveert tot vlagger. Na het winnen van de tos was de eerste tik al uitgedeeld, tijd om te starten om klokslag 11:00. De rebellen van Hedel 4 begonnen voortvarend aan de wedstrijd en hadden dan ook meteen het over(ge)wicht in de wedstrijd, zeker het middenveld stond als het welbekende kommetje waar de tegenstander niet doorheen kon prikken. Zo resulteerde het al snel in gevaar voor Hedel 4, Mitchell dacht er na 3 minuten aan om de bal terug te schieten naar de keeper, de keeper wou de bal naast kijken echter rolde de bal zeer knullig het doel in, oftewel 1-0 voor de rebellen! Wat je vaak bij bekerwedstrijden ziet, is wat Hedel vandaag eveneens uitvoerde, laat de tegenstander maar komen, we vangen ze wel op, iets wat de rebellen ondertussen steeds beter onder de knie gaan krijgen. BMC had geen flauw idee wat het met de bal aanmoest en tikte hem rustig rond om hem vervolgens meerdere malen knullig in te leveren. Hedel ging hier goed mee om en speelde een aantal prachtige kansen uit vandaag, echter afmaken moet nog steeds op geoefend worden. Na een kwartier vond Youri het maar weer is tijd om een doelpunt te gaan prikken en maakte de 2-0 voor Hedel. Wat vervolgens gebeurde was een wonder, een diepe bal van den dwaal richting Kevin die geen moment twijfelde en de uitkomende keeper passeerde door hem erover te koppen, u leest het goed koppen. Enkele minuten later was het weer Hedel dat scoorde. Een goede uitgespeelde kans via meerdere schijven, was wederom Mitchell die met een bekeken trap de keeper weer verschalkte! Wederom een unicum vandaag, Hedel 4 stond na een half uur al met 4-0 voor, wie had dat gedacht! Heutse was van mening dat die alweer genoeg had gedaan voor vandaag en besloot op de bank verder te kijken naar de wedstrijd, na wat tactische verschuivingen kon Hedel weer verder met de welbekende galleryplay, het was namelijk net een gala voorstelling die deze helft werd gegeven. De bank van BMC was er dan ook niet van gediend en wisten meteen ook de goede rebel hierin te vinden, Kevin was er klaar mee en besloot dan ook om zijn 4e gele kaart van dit seizoen te pakken. Mede hierdoor moesten de rebellen improviseren met de man minder situatie. Het hield zich goed staande, en onze baksteen was bij een aantal ballen zeer goed en tijdig uit zijn hok. De scheids vond het tijd voor een kopje thee en besloot dan ook te fluiten voor de rust. 4-0 voor de rebellen. Tijdens de rust waren het vooral positieve reacties naar elkaar en zorgen dat we de volgende ronde beker niet uit het oog verliezen de 2e helft. Het spelbeeld was niet veel anders dan de 1e helft en al snel maakte Youri maar weer is een doelpunt. Na een goede rush, waarbij 4 tegenstanders van BMC de bal kwijt waren maakte Youri de 5-0. Na wat tactische wisselingen aan de kant van Hedel, een discutabele buitenspelsituatie, waar Heutse zijn ongenoegen liet merken, kreeg BMC meer grip op het veld. Kansen maakte Hedel niet meer af, zo kwam bijvoorbeeld Mart voor een leeg doel, maar vergat de bal erin te lopen, en kreeg Joey de mogelijkheid van Mitchell om zich onsterfelijk te maken vandaag. BMC kreeg dan ook meer mogelijkheden en scoorde uiteindelijk ook 2 maal in korte tijd. Zou het dan toch gebeuren dat de rebellen verzuimen deze pot te winnen?! Gelukkig was dit niet het geval en na de storm van enkele minuten ging Hedel weer verder met het controleren van deze wedstrijd. Uiteindelijk gebeurde er ook niet al te veel meer en sloot hedel 4 de wedstrijd af met een 5-2 winst, ofwel door naar de volgende ronde! Klasse gespeeld en het spel wordt elke week toch weer een stapje beter, uiteindelijk blijkt ook weer na deze wedstrijd dat de rebellen van Hedel 4 een zware competitie indeling hebben gekregen. Voor velen rebellen was het een raadsel hoe dit elftal bovenaan kon staan in de competitie en nog niet eens had verloren. Zoals elke week zijn er ook een aantal wist u datjes de revue gepasseerd: - wist u dat Mart en Youri zoekende zijn naar iemand die de kantinedienst van ze over wil nemen, natuurlijk krijg je hier wat voor terug.. - wist u dat Danny 1 week tenerife er in 1 warming-up uit poept. - wist u dat ons ratje het natrappen nog niet verleerd is, vandaag wederom de tegenstander labiel geschupt. - wist u dat stefan beter voetbalt als zijn zoon lekker doorslaapt snachts. - wist u dat een vliegende rat ook wel een vleermuis wordt genoemd? Lekker doelpunt kef! - wist u dat indy vandaag een open sollicitatie heeft gedaan voor de nieuwste Superman film. - wist u dat onze Indy dacht dat die in het zwembad was hij maakte een duik waar nog geen krant onder kon. - wist u dat onze Kevin vandaag gescoord heeft met zijn hoofd terwijl er geen krant onder kon. - wist u dat onze Daniek vandaag voor eigen succes gaat hij schoot hem bijna buitenkant rechts in de kruising in de eigen goal. - wist u dat onze Mart vandaag in de eerste helft op zijn best was. Zat lekker warm op de bank. - wist u dat onze Indy vandaag benoemd is tot stoomtrein van Hedel 4 aldus onze heutse. - wist u dat onze Kevin ook we rat genoemd word vandaag echter besloot hij te vliegen. Een vliegende rat word ook we vleermuis genoemd. - wist u dat onze Kevin voor de verandering vandaag weer geel gepakt heeft boete x4! - wist u dat onze Daniek weinig kennis heeft van de regels van het voetbal. - wist u dat onze Heutse goed is met veren. Schijnbaar duwt die deze bij iedereen in de kont. - wist u dat onze Lars vandaag niet in de kerk is geweest.(.....verdomme kwam enkel keren voorbij) - wist u dat onze leidert wilde wisselen echter was de tijd op. - wist u dat onze Tinus vandaag een staande ovatie kreeg van de bank van BMC toen hij het veld verliet. - wist u dat Lars ook solliciteert naar beste schwalbe van het seizoen, de jury is er alleen nog niet uit of die van Rensel nou beter was. - wist u dat onze Mart bij defensie een nieuwe verplichte hobby heeft aangeleerd, wel slecht voor de gezondheid. - wist u dat Mart smeekte bij de scheidsrechter vandaag om door te ballen. - wist u dat de groeppsapp van Hedel 4 overvallen wordt met babyselfie’s. - wist u dat Julie wel kan lachen om Kevin, maar niet om Dennis. - wist u dat de geldwolf van Hedel 4 al bezig is met ’tikkie’s’ uit te delen om boetes te innen.