Overzicht van de geplande wedstrijden:

Maandag 23-10-2017

19:30u Hedel MO17-1 - Nivo Sparta MO17-1 (Sebastiaan Scheij)

Woensdag 25-10-2017

19:00u ST Estria / GVV 57 / SCV 58 JO13-4M - Hedel MO13-1
19:30u Hedel JO13-1 - BMC JO13-2 (Bram van Engelen)

Zaterdag 28-10-2017

08:30u Sv BLC JO08-4 - Hedel JO08-1
09:00u Hedel JO07-1 - Wilhelmina JO07-3 (Esme van Rangelrooij)
09:00u Achilles Veen JO09-1 - Hedel JO09-1
09:00u Hedel JO09-2 - DSC JO09-3 (Lotte van der Schoor)
09:00u Achilles Veen JO11-1 - Hedel JO11-1
09:00u Hedel JO11-3 - Sv BLC JO11-4 (Bart Mercx)
09:00u Hedel MO13-1 - Oss 20 JO13-6M (Hidde Strijbosch)
10:15u Hedel JO11-2 - St Alem/RKVSC JO11-1 (Lars Koehorst)
10:15u Hedel JO13-3 - Helvoirt JO13-3 (Milo Bax)
10:30u Hedel JO15-2 - ODC JO15-3 (Julian van der Heijden)
11:30u Nieuwkuijk JO13-1 - Hedel JO13-1
11:30u Hedel JO13-2 - GDC JO13-2 (Bernard Sleeman)
13:00u Hedel JO15-1 - Emplina JO15-3 (Patrick Olde Scholtenhuis)
13:00u Hedel MO17-1 - Almkerk MO17-1 (William Scheij)
14:30u Emplina JO19-2 - Hedel JO19-1
14:30u Hedel JO19-2 - Wilhelmina JO19-4 (Sebastiaan Scheij)
15:00u Zwaluw VFC JO17-3 - Hedel JO17-1
15:00u St Michielsgestel JO17-2 - Hedel JO17-2

Zondag 29-10-2017

10:30u Hedel 3 - RKTVC 4 (B. Cakir)
12:00u Theole 3 - Hedel 2
12:30u Hedel VR1 - Heerewaarden VR1 (B. Bosch)
13:30u Hedel 1 - DSS 14 1 (T.A.M. Kezer)

Dinsdag 31-10-2017

19:30u Hedel MO17-1 - BZS MO17-1 (Hidde Strijbosch)

Zaterdag 04-11-2017

09:00u Hedel JO08-1 - Maliskamp JO08-3
09:00u Hedel JO09-1 - GDC JO09-2
09:30u Heerewaarden JO09-1G - Hedel JO09-2
09:45u Emplina JO11-6 - Hedel JO11-2
10:15u Hedel JO11-1 - CHC JO11-1
10:15u BMC JO11-5 - Hedel JO11-3
10:15u ASH MO17-1 - Hedel MO17-1
11:30u Hedel JO13-1 - OSC 45 JO13-1
11:30u Jan van Arckel JO13-2 - Hedel JO13-2
12:15u Berghem Sport JO13-5M - Hedel MO13-1
12:45u NOAD 32 JO19-2 - Hedel JO19-2
13:00u OJC Rosmalen JO15-6 - Hedel JO15-1
13:00u Helvoirt JO15-2 - Hedel JO15-2
13:00u Hedel JO17-1 - DSC JO17-2
13:15u Roda Boys Bommelerwaard JO13-2G - Hedel JO13-3
14:30u Hedel JO17-2 - Den Dungen JO17-3
14:45u Hedel JO19-1 - Jong Brabant JO19-2

Zondag 05-11-2017

10:00u Hedel 2 - Beesd 3
11:00u ISC 1 - Hedel 3
11:00u Hedel 4 - OJC Rosmalen 12
11:00u Wadenoijen VR1 - Hedel VR1
14:30u Hedel 1 - RKVSC 1

Donderdag 09-11-2017

19:00u St Alem/RKVSC JO15-1 - Hedel JO15-1

Zaterdag 11-11-2017

08:30u Emplina JO08-3 - Hedel JO08-1
08:45u Wilhelmina JO11-3 - Hedel JO11-1
09:00u Hedel JO07-1 - Emplina JO07-6
09:00u Hedel JO09-1 - Vlijmense Boys JO09-1
09:00u BZS JO09-2 - Hedel JO09-2
09:00u Hedel MO13-1 - FC de Rakt JO13-4M
10:15u Hedel JO11-2 - Wadenoijen JO11-2G
10:15u Real Lunet JO11-1G - Hedel JO11-3
10:15u Hedel JO13-3 - CHC JO13-2
10:30u Hedel JO15-2 - Wilhelmina JO15-4
11:30u Hedel JO13-1 - Beesd JO13-1
11:45u Dussense Boys JO13-2G - Hedel JO13-2
12:45u Nivo Sparta JO17-5 - Hedel JO17-2
13:00u Hedel MO17-1 - NOAD 32 MO17-2
15:00u Den Dungen JO17-2 - Hedel JO17-1
15:00u BMC JO19-2 - Hedel JO19-2


(De naam van de scheidsrechter staat vermeld tussen haakjes)


Tekstkleuren:
zwart: competitie
blauw: beker
groen: oefen
grijs: overig

Wedstrijdverslagen

Ga naar boven