Wie vindt het leuk om op de website te voorzien van nieuwe berichten?

Voetbalvereniging Hedel heeft al vele jaren een website. Hier wordt met name informatie geplaatst over de vereniging, de teams, de spelers en wedstrijden. Daarnaast zijn er berichten en wedstrijdverslagen te vinden. Met de bouw is rekening gehouden om aan diverse vrijwilligers, zoals het wedstrijdsecretariaat (wedstrijden), het jeugdbestuur (teamindelingen), teamleiders (wedstrijdverslagen) en redacteuren (berichten), rechten te geven om de site te voorzien van inhoud. Om invulling aan het plaatsen van berichten te geven wordt een redacteur gezocht. De taken bestaan uit het plaatsen van (aangeleverde) content en afstemming hiervan met de beheerders van social media en eventueel met de webmaster/eindredacteur.

Heb je interesse of vragen? Reageer dan naar de webmaster (Frank van Engelen) via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.