De seizoensindeling voor 2018-2019 voor de jeugd is bekend. Mochten er spelers ontbreken, gelieve dit per mail naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. te vermelden.

Indeling jeugd 2018-2019

De trainers en leiders staan onder de spelers vermeld.

JO17-1

Robin van den Biggelaar
Cas van den Bogert
Wout Brockhoven
Max Bruijninckx
Kyan Goesten
Tim Heesakkers
Mitchel Mayes
Mathijs Nissingh
Polle van Till
Jeroen Ubaghs
Jeroen Wolfert
Tom van 't Zand
Alexander Stakenburg
Mink van Hezik

Jeroen Hermes
Francois Scheij

 

JO17-2

Jarno Brinksma
Lars Gremmen
Chakir Ksiri
Noah Lansdaal
David van Wingerden
Joep Kruik
Doekle Boot
Bart Mercx
Brent Quik
Jessie van den Bogert
Lars Heermans
Jelle Zengers
Johan Schild

Mark Koolen

 

JO17-3

Don van Aspert
Camiel Kwaks
Joris Merkx
Mees Ruisbroek
Lars van den Boogaart
Sjoerd Jaarsveld
Bob Kivit
Lars Koehorst
Max Palmen
Luc Wolfert
Daan van den Oord
Luca Claasen

 

JO15-1

Ibrahim Ali Ibrahim
Steef van den Bogert
Roel Bruijgom
Jason Geurts
Julius de Groot
Winston de Haas
Ilan Koehorst
Stijn Michels
Yannick Tas
Mark Quik
Mike van 't Zand
Harm Goesten
Victor Olde Scholtenhuis
Marijn Goesten
Stefano van Hoesel

Marcel Brouwer

 

JO15-2

Bram van Geijn
Daan Wolfert
Senna van Alem
Lex van Aspert
Lucas Geurts
Sil Kivit
Bilal M'Douer
Nick van Namen
Bram van Schaik
Mylan Spoelstra
Denzel van Roosmalen
Teun van Ruijmbeke
Maximo Vreugdenhil
Guus Kooiman
Rick Koehorst

Ceriel Geurts
Daniek Bruijgom
Iwan van Aspert

 

MO13-1

Sophie Oomen
Jenske Gijben
Lotte Kooiman
Esmee Dobbelsteen
Nina van Bijnen
Sanne Belder
Melissa den Hertog
Amber ter Velde
Kaya Merkx
Jade van Bijnen
Femke Hanegraaf

Christel van Tiel
William Scheij

Chantal Dobbelsteen

 

JO13-1

Harley van den Beemt
Jonas Hendrikx
Dirk van Geijn
Domiel de Lorm
Lucas Merkx
Maikel van Hemert
Bram Alkemade
Feysal Ali Ibrahim
Bas Heesakkers
Geert van Bockhoven
Ries van den Bogert
Sebastiaan Bol
Rens Lansdaal
Rik den Hertog
Thomas van den Berg
Renzo Korsten

Sebastiaan Scheij
Bas van Ruijmbeke

 

JO12-1

Kemn van Aspert
Vince Hoeflak
Twan van Doorn
Steef Scheij
Robin van Geffen
Erik Pleijsier
Floris van Venrooij
Daan van Beurden
Don Cevat
Levi Schröder

Sven Cevat
Jimmy Schröder

 

JO11-1

Sieme van Lokven
Mauk Cevat
Max Kämmerling
Kaz van der Leij
Roan de Haas
Luuk Wesel
Ryan de Groot
Vince Buitenhuis
Denzel Benschop
Diego Korsten
Travis Merkx

Bram van Engelen
Justin de Wit

 

JO11-2

Jan Leruet
Levi Lansdaal
Tycho Grandia
Thijs van Bockhoven
Rowan ter Haar
Victor Merkx
Ilias Mulder
Binck Meijer
Senne van Son
Alan Oomen
Kariem Vink

 

JO10-1

Joery ter Velde
Daan van Venrooij
Geert van Herwijnen
Melle van de Wiel
Bo Verhoeven
Sem Hofmans
Sam van de Boogaart
Lucas Hoeflak
Vince Verachtert

Luuk Hoogma
Karel Luijk

 

JO9-1

Luc van der Leij
Jules Hanegraaf
Maxim van Kessel
Fabio de Lorm
Matthijs Duffhues
Jaydey Janse
Luuk van Geffen
Lars Kivit
Felix van Kessel

Beathe van Wijnen
Senna van Ruijmbeke

 

JO8-1

Jaysen Murray
Nick Kranenburg
Freek Hofmans
Dylano Kant
Tom Kämmerling
Abdellatif Jomaa
Ravi Son
Mats de Kruijf

Michel Murray
Steef van den Bogert

JO8-2

Isa Scheij
Tara Verachtert
Tristan Moed
Florian Pothof
Benthe Gijben
Jack van Gulik
Pieter Janse
Lizzy Janse

Inge Kivit
Mike van 't Zand

 

JO7-1

Mylan de Gier
Thijmen van Horssen
Vincent van Horssen
Evan Maas
Simon van de Leest
Owen Maas
Davey van de Heuvel
Devon Pason
Mitch van Heist

Tamara de Gier